Nabídka služeb a produktů v Centru zdraví

Výdejna zdravotnických prostředků Centrum zdraví v České Lípě nabízí kompletní služby v oblasti zdravého životního stylu. V našem kamenném obchodě si vyberete z kategorií zdravá strava, zdravotní obuv, kosmetika, doplňky stravy, péče o zuby, kompenzační pomůcky, měření tělesných hodnot, péče o chodidla, rehabilitační pomůcky či péče o matku a dítě.

Naše webové stránky slouží k seznámení s našimi službami a k rezervaci nabízeného zboží. Snažíme se vycházet vstříc přáním našich zákazníkům a usnadnit jim nakupování a šetřit jejich čas.

Zakládáme si na kvalitních výrobcích, které mají atraktivní cenu. Tomu odpovídá i výběr našich dodavatelů.

Náš tým zkušených odborníků vám poradí při výběru zdravotnických pomůcek.
Pokud nenajdete v naší prodejně produkt, který hledáte, nezávazně vám ho objednáme.

Naši dodavatelé:

V oblasti zdravé stravy a potravinových doplňků nabízíme výrobky firmy Jamieson, CountryLife, Grešík, Pro-Bio či Dr. Popov. Péče o zuby vám poskytne prudkty společností Elmex, Sensodyne, Curaprox, Meridol a další.

Pro maminky jsou nachystané elektronické chůvičky Philips, dudlíky MAM, odsávačky Medela, či monitory dechu Nanny. Přírodní bio kosmetika Nobilis Tilia či Saloos vám pomůže při problémech s pletí a rozzáří váš obličej.

Kompenzační pomůcky a produkty společnosti Futuro, Vitapur nebo Maxis vám pomohou v při potížích s pohybem. Kvalitní zdravotní obuv PK-Rega, Santé, Scholl nebo Medistyle se postará o vaše zdravé chození. Ortopedické pomůcky Svorto napraví problémy vzniklé díky nošení špatné obuvi.

Naším úkolem není jen nabízet zdravotnické potřeby, ale informovat širokou veřejnost o zdravém životním stylu a poskytovat rady v oblasti zdraví a péče o tělo. Nabízíme bezplatné měření tělesného tuku či tlaku. Pořádáme semináře a veřejné přednášky s tématikou zdraví a aktivního životního stylu.

Přijímáme zdravotní poukazy, kreditní karty a kupóny:

  • Cadhoc
  • Gallery Beta
  • Flexi pass
  • Unišek
  • Visa
  • MasterCard

Máme pro Vás také dárkové poukazy!

Přejete si dostávat aktuální novinky?