Představení prodejny zdravotnických potřeb Centrum zdraví v České Lípě

Prodejna Centra zdraví Česká Lípa, která sídlí v areálu českolipské nemocnice, nabízí svým klientům kompletní sortiment a služby v oblasti zdravého životního stylu a zdravotnických potřeb.

Prodejna Centra zdraví Česká Lípa, která sídlí v areálu českolipské nemocnice, nabízí svým klientům kompletní sortiment a služby v oblasti zdravého životního stylu a zdravotnických potřeb. Všem Českolipanům začalo sloužit v květnu letošního roku a již dnes má své stálé zákazníky, kteří se sem rádi vracejí.

Centrum zdraví nabízí konkrétně produkty ze zdravé výživy, kompenzačních a rehabilitačních pomůcek, soustředí se na zdravotní obuv, přírodní kosmetiku, péči o zuby, měření tělesných hodnot nebo na různorodý sortiment pro matku a dítě. Trvale dále pracuje na rozšiřování svého sortimentu a vychází svým zákazníkům co nejvíce vstříc. Již dnes je centrum ochotno svým klientům doobjednávat konkrétní zboží z různorodých oblastí, a to v případě, že má klient individuální požadavek.

Každý měsíc jsou v prostorách Centra zdraví pořádány různorodé promo akce s možností vyzkoušení výrobků. Centrum tak lidem přibližuje své produkty například z oblasti zdravé výživy prostřednictvím ochutnávek, klienti si mohou vyzkoušet nabízenou kosmetiku nebo jim odborníci poradí, jak správně volit zdravotní obuv. Navíc jsou pravidelně na zboží z těchto akcí poskytovány zajímavé slevy.

Českolipské Centrum zdraví, které si zakládá na kvalitních výrobcích i adekvátních cenách, má za cíl přispívat svým sortimentem i službami ke zdravému životnímu stylu všech místních obyvatel.

Přejete si dostávat aktuální novinky?